Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
O mnie

O mnie

Hej, witam was ciepło w ten sobotni poranek. Dzisiaj opowiem wam co nieco o mnie samym. Nazywam się Adam i ukończyłem technikum samochodowe. Obecnie pracuję w firmie budowlanej jako mechanik. Mam do czynienia głownie z koparkami i podnośnikami.
Interesuję się sportem: boks, koszykówka, tenis, skoki narciarskie. Być może uznacie to za mało męskie, ale lubię gotować i robić dżemy. Mam wokół domu duży ogród z sadem, gdzie posadzonych jest wiele owocowych drzewek. Część owoców staramy się sprzedać na targu, a reszta (ta większa zresztą) zostaje dla naszej rodziny.
Lubię także zwiedzać nowe miejsca, podróżować po Polsce. W przyszłości chciałbym zapisać się na studia i zaaplikować na kierunek budowa maszyn. Myślę, że mógłbym projektować i budować naprawdę fajne i funkcjonalne urządzenia. Mam już kilka własnych planów, jak i projektów.
Co jeszcze o mnie? Nie lubię tłumów, dlatego mam tylko dwóch najlepszych przyjaciół, z którymi lubię pograć w piłkę albo wyjść do baru na piwo.
Czekajcie na moje posty!


Głosuj (0)

Afigurski 09:58:25 20/09/2014 [Powrót] Komentuj